درحال بار گذاری
img-bg

درباره ام تی پی هاست صفحه اصلی - درباره ام تی پی هاست

چرا ام تی پی هاست

سیستم مدیریتی ام تی پی هاست همیشه سعی می کند بهترین سیستم خدماتی را برای کلیه مشتریان و کاربران خود فراهم کند و به صورت دائمی پاسخگوی نیازهای آنها باشد.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات هاستینگ

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. میزبانی وب راه حلی ارزان برای میزبان یک وب سایت است که کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی سرور خود و یا آشنایی با جنبه های فنی از عملیات های سرور از سرور اشتراکی استفاده نماید. مهمترین مزیت میزبانی اشتراکی هزینه پایین آن است.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات ام تی پی هاست میزبانی وب اشتراکی در ام تی پی هاست بر اساس سیستم عامل ویندوز و لینوکس و انواع سرور های استاندارد و حرفه ای آماده ارائه به کاربران می باشد. سرورهای موجود در ام تی پی هاست مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره مند می باشند. مهندسین و تکنسینهای متخصص، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مونیتورینگ، سرورها را تحت نظر دارند.
امنیت تخصصی سرور

سخت افزار قدرتمند

بهینه سازی هوشمند

آنچه ما
درباره تیم برنامه نویسی ام تی پی هاست می گوییم: